Slaycation Paradise’ onthult fysieke winkelversie

Merge Games en ontwikkelaar Affordable Acquisition zijn verheugd te onthullen dat de aankomende interdimensionale twin-stick shooter, Slaycation Paradise, beschikbaar zal zijn in een fysieke retailversie voor PlayStation 4, PlayStation 5 en Nintendo Switch.

Twinstick schieten & Tower Defense! – Neem het beste van elk genre om een boeiende en verslavende gameplay loop te creëren waar hordes bloeddorstige vijanden wachten om je te verwelkomen op het feest!

Apocalyps in overvloed! – Ontdek alternatieve Aardes die allemaal door waanzinnige End-of-Days-achtige scenario’s gaan, perfect ontworpen voor het beste in familievermaak op vakantie.

Vreemde en wonderbaarlijke wapens! – Geniet van een apocalyps-proof wapenselectie van de klassieke pomp shotgun en vlammenwerper, tot de vreemde en wonderbaarlijke kat-launcher, magische toverstokken en nog veel meer

Maak je eigen Tower Defense-opstelling – Gratis voor alle bezoekers is de geweldige Construction Assembly Turret (C.A.T. kit), waarmee je overal waar je maar wilt verdedigingswerken op maat kunt maken. Perfect voor al je verdedigingsbehoeften tegen die vervelende zombiehordes! Je C.A.T. kit zal jou en je geliefden een verhoogd niveau van veiligheid bieden en ervoor zorgen dat je geniet van elk moment van je verblijf aan het einde der dagen.

Verdien Slaycation Club Member’s Rewards – Wij geven graag iets terug aan onze leden hier bij Slaycation Paradise. Tijdens het reizen met ons, zult u Slaycation Club Rewards verdienen, waardoor u te gekke nieuwe wapens en prachtige upgrade perks kunt ontgrendelen. Alleen het beste zal doen voor onze gewaardeerde klanten!

GamesGames

Slaycation Paradise’ onthult fysieke winkelversie

Merge Games en ontwikkelaar Affordable Acquisition zijn verheugd te onthullen dat de aankomende interdimensionale twin-stick shooter, Slaycation Paradise, beschikbaar zal zijn in een fysieke retailversie voor PlayStation 4, PlayStation 5 en Nintendo Switch.

Twinstick schieten & Tower Defense! – Neem het beste van elk genre om een boeiende en verslavende gameplay loop te creëren waar hordes bloeddorstige vijanden wachten om je te verwelkomen op het feest!

Apocalyps in overvloed! – Ontdek alternatieve Aardes die allemaal door waanzinnige End-of-Days-achtige scenario’s gaan, perfect ontworpen voor het beste in familievermaak op vakantie.

Vreemde en wonderbaarlijke wapens! – Geniet van een apocalyps-proof wapenselectie van de klassieke pomp shotgun en vlammenwerper, tot de vreemde en wonderbaarlijke kat-launcher, magische toverstokken en nog veel meer

Maak je eigen Tower Defense-opstelling – Gratis voor alle bezoekers is de geweldige Construction Assembly Turret (C.A.T. kit), waarmee je overal waar je maar wilt verdedigingswerken op maat kunt maken. Perfect voor al je verdedigingsbehoeften tegen die vervelende zombiehordes! Je C.A.T. kit zal jou en je geliefden een verhoogd niveau van veiligheid bieden en ervoor zorgen dat je geniet van elk moment van je verblijf aan het einde der dagen.

Verdien Slaycation Club Member’s Rewards – Wij geven graag iets terug aan onze leden hier bij Slaycation Paradise. Tijdens het reizen met ons, zult u Slaycation Club Rewards verdienen, waardoor u te gekke nieuwe wapens en prachtige upgrade perks kunt ontgrendelen. Alleen het beste zal doen voor onze gewaardeerde klanten!

MEER NIEUWS |

Abonneer
Laat het weten als er
guest

0 Reacties
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties